USG ginekologiczne Lublin

Gabinet badań USG wyposażony jest w wysokiej klasy aparaty ultrasonograficzne firmy Voluson EXPERT 22, Voluson E10, E8, co zapewnia diagnostykę wysokospecjalistyczną z użyciem nowoczesnych technik obrazowania w USG 3D/4D i kolorowego Dopplera*.

Badania wykonywane są przez doświadczonych ultrasonografistów według standardów Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz Fetal Medicine Foundation. Lekarze wykonywujący badania USG posiadają certyfikaty umiejętności PTG, PTU i FMF oraz liczne certyfikaty uczestnictwa w szkoleniach krajowych i międzynarodowych w dziedzinie ultrasonografii w ginekologii i położnictwie.

Zapraszamy nasze Pacjentki wraz z osobami towarzyszącymi na badanie ultrasonograficzne ciąży, gdzie istnieje możliwość oglądania badania na oddzielnym ekranie wraz z możliwością wizualizacji trójwymiarowej wraz z nagraniem. Zobacz galerię zdjęć.

Gabinety Donna Vita współpracują z Pracownią Fotograficzną Foto-Rożek, gdzie pacjentki mają możliwość opracowania i wywołania wykonanych zdjęć trójwymiarowych. Więcej informacji na stronie domowej Pracowni – fotorozek.lublin.pl.

Zakres badań – USG prenatalne, 3D i 4D

  • USG ginekologiczne przezbrzuszne i przezpochwowe (diagnostyka nieprawidłowych krwawień, schorzeń narządu rodnego, zatrzymania miesiączkowania, ocena wkładki wewnątrzmacicznej, monitorowanie wpływu terapii hormonalnej, diagnostyka owulacji)
  • Diagnostyka ultrasonograficzna ciąży (diagnostyka wczesnej ciąży, ocena rozwoju ciąży, diagnostyka prenatalna płodu*, ultrasonograficzne badanie trójwymiarowe 3D i badanie trójwymiarowe w czasie rzeczywistym 4D w ciąży, ocena wydolności szyjki macicy i diagnostyka krwawień w ciąży)
  • Diagnostyka ultrasonograficzna gruczołów piersiowych

Lekarze i certyfikaty